BIP

Struktura organizacyjna

 
 
Dyrektor szkoły: mgr Renata Kraciuk
 
 
Wicedyrektor szkoły: mgr Renata Kwapisz

Kierownik gospodarczy: Grażyna Piwowarska-Dyl

Sekretarz szkoły: Maria Kolonko


Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2019 / 2020

 
mgr Grażyna Kurtok - wychowawca klasy I-ej
    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    nauczyciel terapeuta
mgr Anna Ratomska - wychowawca klasy II-ej
    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Magdalena Michałowska - wychowawca klasy IIIa
    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    nauczyciel terapeuta
mgr Roksana Bułka - wychowawca klasy IIIb
    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    nauczyciel wspomagający
mgr Edyta Mastalerz - wychowawca klasy IV-ej
    nauczyciel matematyki
mgr Adam Dusza - wychowawca klasy Va
    nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Ewa Mszyca - wychowawca klasy Vb
    nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Ilona Kowalik - wychowawca klasy VIa
    nauczyciel geografii i przyrody
    nauczyciel bibliotekarz  
mgr Izabela Kaszuba - wychowawca klasy VIb
    nauczyciel muzyki
    nauczyciel bibliotekarz
mgr Elżbieta Golonka - wychowawca klasy VII-ej
    nauczyciel religii i historii
mgr Iwona Sztafa - wychowawca klasy VIII-ej
    nauczyciel języka angielskiego
ks. mgr Łukasz Zych - nauczyciel religii
mgr Aneta Rymarczyk - nauczyciel języka polskiego
mgr Katarzyna Kubica-Sroka - nauczyciel języka polskiego
mgr Patrycja Kwaśny - nauczyciel języka angielskiego
mgr Izabela Świerczek - nauczyciel języka niemieckiego
mgr Bogusława Woźniak - nauczyciel matematyki
mgr Danuta Tatka - nauczyciel informatyki
    wychowawca świetlicy
mgr Dominika Stasicka - nauczyciel informatyki
mgr Beata Baron – Bożek - nauczyciel biologii
    wychowawca świetlicy
mgr Agnieszka Janczura - nauczyciel chemii
mgr Urszula Wielicka - nauczyciel fizyki
mgr Katarzyna Gala - wychowawca świetlicy
mgr Martyna Giertler - wychowawca świetlicy
mgr Ewa Halama - wychowawca świetlicy
    nauczyciel plastyki
mgr Beata Lekki - wychowawca świetlicy
mgr Ewa Hola - wychowawca świetlicy
     
     
mgr Grażyna Paduszyńska - szkolny pedagog
    nauczyciel wdż
mgr Magdalena Brzóska - nauczyciel logopeda
mgr Anna Sawicka - doradca zawodowy
mgr Sonia Kania - nauczyciel terapeuta
mgr Bożena Najlepsza – Marek - nauczyciel surdopedagog
     

 

 


 

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

Historia zmian

Lp Data Operacja Osoba
1 2020-03-06 13:15:39 Zmiana publikacji Aleksander Pudełko
2 2020-03-02 10:05:43 Zmiana publikacji Aleksander Pudełko
3 2019-05-30 10:55:28 Zmiana publikacji Aleksander Pudełko


stronę wyświetlono 3083 razy Artykuł wyświetlony 3083 razy